Forberg - kursy maturalne i językowe

Poszukujesz dobrego kursu przygotowującego do matury? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Forberg zajmuje się przygotowaniem do matury poprzez kursy dla uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych, absolwentów pragnących poprawić wyniki oraz osób dorosłych z długą przerwą w nauce ("matura po latach") jak i kursami językowymi.

Pomagamy z przygotowaniami do egzaminu dojrzałości poprzez zajęcia z nauczycielem będącym równocześnie egzaminatorem maturalnym przez co doskonale wie, co jest ważne i na czym należy skupić uwagę przy nauce oraz pisaniu matury. Nasze kursy mają wiele pozytywnych opinii klientów, gdyż staramy się sprostać największym wymaganiom oraz sprawić by wynik maturalny był idealny i satysfakcjonujący.

Prowadzimy również kursy wakacyjne przygotowujące do poprawki (np. matematyki), intensywne 48 spotkań na pewno pomoże w zdaniu matury i dostania się na studia w drugim wrześniowym naborze. Proponujemy kursy przygotowujące do matury podstawowej: matematyka, język polski, język angielski, język niemiecki, język rosyjski; matury rozszerzonej: biologia, chemia, fizyka, matematyka, język polski, język angielski, język niemiecki, język rosyjski, historia, WOS oraz geografia.

W swojej ofercie posiadamy również kursy językowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkańców Katowic, Sosnowca, Chorzowa, Mysłowic oraz innych miast aglomeracji województwa śląskiego. Nasze placówki znajdują się w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu oraz Dąbrowie Górniczej. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie.