Manzuko - wszystko do tworzenia biżuterii

Sklep Manzuko to miejsce w którym znajduje ponad 15 tys. elementów do robienia biżuterii. Potrzebne półfabrykaty znajdą ta zarówno twórcy wirerwrappingu, beadingu jak i sutaszu. Sklep świetnie zaopatrzony jest w koraliki. Niezależnie czy to koraliki szklane, ceramiczne czy z kamieni, wszystkie sprawdzą się jako koraliki do bransoletek. Opinie i potrzeby klientów, są dla nas bardzo ważne, dzięki temu nasza oferta stale jest na czasie i podąża zgodnie z obowiązującymi trendami.

Bierzemy udział w targach branżowych na całym świecie, staramy się by nowości jak najszybciej trafiała z fabryk na nasze półki. Realizujemy zamówienia indywidualne na krótkie serie autorskich elementów i duże projekty dla czołowych marek biżuteryjnych na polskim rynku. Nasze zaangażowanie, profesjonalna wiedza, rzetelność i życzliwość owocują wieloletnimi współpracami i ogromnym odsetkiem stałych klientów. Koraliki ceramiczne są jedną z gałęzi w jakiej się specjalizujemy, co roku projektujemy nowe kolekcje kolorystyczne, szukamy nowych szkliw i nowych kształtów.

Kolejnym naszym konikiem są zawieszki do bransoletek. Mamy w swojej ofercie ponad 1500 wzorów, stale szukamy nowości i pomysłów. W związku z wieloletnią współpracą z fabryką z dumą sprzedajemy najlepszej jakości kaboszony szklane. Osiągnięcie tej jakości wymagało dopracowania wielu elementów produkcji, ale afekt jest taki jakiego oczekiwaliśmy. Potwierdzają to zadowoleni klienci zarówno indywidualni jak i hurtowi. Chcemy by współpraca z nami była przyjemnością zarówno dla klienta indywidualnego jak i hurtowego, dlatego robimy wszystko by taka właśnie była.