E-naklejki.pl - drukarnia naklejek

Drukarnia POLINAL może zapewnić Twojej firmie druk naklejek reklamowych i informacyjnych na produkty. Nasze naklejki drukujemy tylko na bardzo wysokich ustawieniach jakościowych maszyn, zapewniając tym samym niezmienną i wysoką jakość naszego druku naklejek.

Druk naklejek realizujemy do formatu o szerokości 1200 mm, co wystarcza aby zrealizować również naklejki, które mają charakter szyldów czy banerów informacyjnych. Możemy też zaproponować samo wycinanie naklejek z folii kolorowych lub srebrnej czy złotej. Takie realizacje często znajdują zastosowanie jako elementy dekoracyjne lub elementy wystroju czy wizualizacji firm. Dokładność cięcia ma wtedy bardzo duże znaczenie i decyduje o wizualnym efekcie końcowym.

Ważne aby na etapie projektowania przewidzieć wszelkie trudności jakie mogą się pojawić na etapie produkcyjnym. Zawsze patrzymy na projekty pod kątem naszych możliwości produkcyjnych. Zawsze możemy zaproponować zrealizowanie bezpłatnej próbki produkcyjnej aby potwierdzić jakość druku albo zgodność kolorów firmowych. Pozwala to bez ryzyka zlecić naszej firmie produkcję i nie martwić się o to czy realizacja będzie zgodna z oczekiwaniami.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.