Miopatia.pl - przekaż 1% podatku

W 21 wieku osoby niepełnosprawne zaczynają być traktowane na równi ze zdrowym społeczeństwem. Poza funkcjonowaniem w przestrzeni publicznej jest jeszcze aspekt finansowy, większość osób z niepełnosprawnościami nie ma możliwości pracować na pełny etat czy dorobić ze względów zdrowotnych (nawet jak tego nie widać gołym okiem). Ten fakt przekłada się na możliwość finansowania różnego rodzaju terapii czy prób alternatywnego leczenia. Można by rzec że NFZ świadczy usługi dla takich osób, jednak recepty, stanie w kolejkach, stres, jakość wykonywanych zabiegów czy w głównej mierze ilość na danego pacjenta mija się z celem. Zostaje opieka prywatna która jak to bywa znajduje się bliżej zamieszkania, świadczy usługi na wysokim poziomie no ale niestety jest płatna.

Ograniczone środki finansowe zawsze blokują sprawne długotrwałe leczenie. Wyjście było takie że dołączyłem do fundacji jako podopieczny i mam możliwość zbierania środków finansowych. To bardzo pomocne, pomaga mi pokryć większość część wydatków związanych z moim zdrowiem. Można wspierać mnie na wiele sposobów, najbardziej popularna jest coroczna zbiórka „przekaż 1% podatku”, z pełną mobilizacją wszyscy wspierają potrzebujących. Ja proszę o wpisanie moich danych aby wesprzeć moje działania.

- KRS: 0000270809 (OPP non-profit AVALON),
- cel szczegółowy: KONIEW 4907 (to bardzo ważny zapis w wypełnianym wniosku).

Mając te dane pamiętaj o mnie i wpisz je w formularz podczas rozliczania się z podatku. Okres podatkowy to luty / kwiecień, pamiętaj o mnie! Każda wpłacona kwota się liczy, z uzbieranych środków będę kontynuował swoją misję zatrzymywania postępu choroby. Dziękuję wpłacającym już teraz, każda darowizna trafia na subkonto jako anonimowa. Pamiętaj, przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje.