Dygestoria Labdud

Dygestorium jest urządzeniem laboratoryjnym przeznaczonym do wykonywania badań z substancjami chemicznymi. Zabezpiecza przed szkodliwymi oparami oraz odpryskami osoby prowadzące badania. Zainstalowany w dygestorium system wentylacyjny usuwa z komory roboczej w sposób ciągły szkodliwe opary na zewnątrz pomieszczenia. Firma Labdud jest wiodącym na rynku producentem dygestoriów. Wykonujemy dygestoria laminowane oraz metalowe z wyposażeniem standardowym, a na życzenie z wyposażeniem dodatkowym oraz specjalistycznym.

Do laboratoriów o dużych powierzchniach wykonujemy dygestoria dwukomorowe. Jeżeli w laboratorium jest niewiele miejsca, a rodzaj wykonywanych badań nie wymaga zastosowania dygestorium o dużych gabarytach - polecamy i wykonujemy na życzenie klienta dygestorium nastołowe. W ofercie posiadamy również dygestoria szkolne przeznaczone do szkolnych pracowni chemicznych. Do prac z substancjami lotnymi wybuchowymi polecamy dygestorium w wersji Ex.

Oprócz dygestoriów wykonujemy również meble laboratoryjne: stoły laboratoryjne przyścienne i wyspowe, stoły wagowe, stoły pod aparaturę, szafy laboratoryjne oraz szafy na kwasy i zasady. Osoby zainteresowane wyposażeniem laboratorium w dygestorium lub meble laboratoryjne zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z bogatą ofertą. Nasi doradcy udzielą Państwu wyczerpujących i szczegółowych informacji dotyczących naszych produktów. Jesteśmy producentem, zapewniamy transport, montaż u klienta, przeszkolenie obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.