Vitamed - gabinet rehabilitacji

Ośrodek Vitamed proponuje możliwość leczenia dysfunkcji narządu ruchu oraz masaży leczniczych. Firma z siedzibą w Oświęcimiu specjalizuje się w masażach leczniczych, a także terapią falami uderzeniowymi oraz gimnastyką McKenzie. Szereg specjalistów (neurolodzy, chirurdzy, ortopeda, radiolog, hematolog oraz rehabilitanci i fizjoterapeuci) z pomocą specjalistycznych urządzeń prowadzą terapie pourazowe lub chorobowe przy kłopotach z narządami ruchu, czyli gimnastyka korekcyjna, masaże, leczenie wrastających paznokci itp.

Doświadczona kadra Ośrodka Vitamed posiada teoretyczne i praktyczne przegotowanie do stosowania metod i technik fizjoterapii uznanych na świecie. Udzielą również możliwie najtrafniejszych i specjalistycznych porad lekarskich. Pełny powrót do komfortowego życia rodzinnego, zawodowego i społecznego wymaga, często lat rehabilitacji. Po leczeniu farmakologicznym i operacyjnym chorób i obrażeń narządów ruchowych, oferujemy opiekę fizjoterapeutyczną, masaże lecznicze i terapie falami uderzeniowymi.

Pomożemy również w gimnastyce (wiodącą techniką ośrodka jest McKenzie). Gwarantujemy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szeregu specjalistów, powrót do pełnej zdolności ruchowej, do optymalnego zdrowia i zdobycie umiejętności postępowania prozdrowotnego. Nasze usługi obejmują ogólnie: fizykoterapia, masaż leczniczy, terapia falami uderzeniowymi, USG, zabiegi "małej chirurgii" (korekcje, leczenie wrastających paznokci itp)., kinesiotaping, gimnastyka McKenzie. Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie i kontaktu.