Aval - alarmy, monitoring, domofony

AVAL to spółka działająca od 1993 roku w branży teletechniki. Główną naszą strefą działania są systemy technicznej ochrony mienia. Wchodzą w to zarówno systemy alarmowe przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, jak i telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny). W tej branży zajmujemy się również systemami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Ważną dziedziną są również domofony i wideodomofony. Oferujemy sprawdzony sprzęt najlepszych dostawców.

Ważnym fragmentem działalności firmy AVAL jest od samego początku technika antenowa. Sprzedajemy wszelkiego rodzaju anteny dvb-t i tv-sat, wzmacniacze antenowe i inne produkty do indywidualnych i zbiorowych instalacji antenowych. Tutaj także bazujemy na najlepszych producentach. Kolejną branżą, w której działa AVAL, są radiowęzły i systemy nagłośnienia Public Address (100).

W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę głośników, w tym głośniki sufitowe i ogrodowe. Mamy też kompletne centrale nagłośnienia i wzmacniacze z wbudowanym źródłem dźwięku. Tę ofertę uzupełniają systemy konferencyjne. W ofercie AVAL są ponadto szafy rackowe 19-calowe wraz z osprzętem i patch panele. Mamy też bardzo szeroką ofertę akumulatorów bezobsługowych żelowych i AGM. Ofertę uzupełniają różnego rodzaju przewody i kable niskonapięciowe, w tym koncentryczne, głośnikowe, alarmowe i teleinformatyczne.