I-dom24.pl - elektrozaczepy i rygle

W sklepie internetowym i-dom24.pl znajdą Państwo elektrozaczepy do drzwi i furtek, rygle elektromagnetyczne trzpieniowe i elektromagnesy do drzwi. Mamy bardzo szeroką ofertę tych urządzeń. Samych tylko elektrozaczepów do drzwi mamy kilkadziesiąt typów. Mamy też różne rygle elektromagnetyczne, w tym z możliwością zamontowania wkładki bębenkowej.

W przypadku elektromagnesów do drzwi oferujemy szeroki wybór uchwytów montażowych i osłon umożliwiających estetyczne zamontowanie zwory elektromagnetycznej w zasadzie do każdych drzwi, w tym również drzwi przeciwpożarowych. Znakomitą większość tych urządzeń mamy na bieżąco na stanie magazynowych, zatem realizacja zamówień przebiega szybko.

W ofercie i-dom24.pl jest również bogata oferta produktów do systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Sprzedajemy także domofony i wideodomofony do domów jednorodzinnych i do budownictwa wielorodzinnego. Są to nowoczesne rozwiązania cechujące się wysoką jakością wykonania i estetyką.

Sklep i-dom24.pl sprzedaje także wszelkie materiały i urządzenia do systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego oraz instalacji antenowych i systemów nagłośnienia Public Address (100V). Ofertę uzupełniają szafy rackowe 19-calowe oraz akumulatory żelowe i AGM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów.