Extra-Bus busy Olsztyn Holandia

Witamy na naszym wpisie dotyczącym międzynarodowego przewozu osób na linii Polska (warmińsko mazurskie) - Holandia oraz tasie powrotnej busy do Polski. Klienci mają do dyspozycji nasze pojemne i komfortowe busy Mercedes Benz Vito, za którego kierownicą siedzi zawsze doświadczony kierowca. Pasażerowie mają do dyspozycji 7 miejsc, z dużą przestrzenią na nogi i klimatyzacją. Bagaż, który można zabrać to dwie duże torby.

Busy do do Holandii wyjeżdżają w każdą środę, piątek i sobotę. Odbiór pasażerów ma miejsce z takich miejscowości jak: Olsztyn, Mrągowo, Reszel, Kętrzyn, Giżycko, Korsze, Ełk, Orzysz, Pisz, Mikołajki, Szczytno, Nidzica, Brodnica, Ostróda, Iława, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Morąg, Lubawa i inne. Na terenie Holandii zatrzymujemy się w uzgodnionym z Klientem miejscu. Busy do Niemiec wyjeżdżają zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Są to tanie busy Olsztyn Niemcy, na sprawdzonej i szybkiej trasie. Nasze powroty, busy do Polski to głównie czwartek i niedziela. W zależności od potrzeb uzgadniamy różne terminy. Nasze usługi to także wynajem busów. Wynajem busa wraz z kierowcą na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, zorganizowane przejazdy, wyjazdy, wesela, delegacje, wycieczki. Zachęcamy Państwa do wybrania rzetelnej firmy Extra-Bus.