System monitoringu gps - Navifleet

Prowadzenie firmy świadczącej usługi związane z transportem rzeczy i przewozem osób, wymaga wiele zaufania pracodawcy w stosunku do swojego pracownika. Właściciel zmuszony jest powierzyć swoje pojazdy w obce ręce i często nie posiada kontroli nad tym, co dzieje się z nimi w trasie. Dzięki nowoczesnym sposobom monitorowania GPS, pracodawca może mobilnie kontrolować swoje pojazdy.

Inteligentny system monitorowania Navifleet umożliwia monitoring naczep oraz monitoring samochodów ciężarowych. Dzięki niemu jesteśmy wstanie, w czasie rzeczywistym, nadzorować parametry takie jak: lokalizacja, czas pracy, średnie spalanie i wiele innych. System ten pozwala również na monitoring auta osobowego.

W zależności od wybranego pakietu, umożliwia on na zdalny odczyt prędkości obrotowej silnika, temperatury silnika a nawet nacisku na pedał gazu. Oczywiście to nie wszystko co może zaoferować Ci system Navifleet. Jest on wstanie rozróżnić czas przejazdów służbowy i prywatnych, dzięki czemu otrzymasz raport jazdy służbowej i prywatnej. Może również dostarczyć Ci dokładnych informacji o miejscu postoju, czy miejscu gdzie Twój pracownik zakończył pracę.